VI SOM JOBBAR

S_244_189_niklas

Niklas Berg Hansen

leg. fysioterapeut

niklas.hansen@takecarelaholm.se

S_244_176_stefan01

Roine Johannessen

Leg. naprapat och Elittränare

roine@takecarelaholm.se

S_244_176_stefana11

Stefan Larsson

Leg. naprapat och Elittränare

stefan@takecarelaholm.se

S_244_182_julia3

Julia Palmgren

Personlig tränare, massör och Clubvärd

julia.palmgren@takecarelaholm.se

S_244_176_maria01

Maria Svensson

Reception och administration

maria@takecarelaholm.se

S_244_179_lina3

Lina (Karolina) Tagesson

Personlig tränare och Clubvärd

karolina.tagesson@takecarelaholm.se

S_244_164_patricia2

Patricia Tillquist

Massör