VI SOM JOBBAR

S_244_325_micke

Mikael Alm

Personlig tränare och Clubvärd

mikael.alm@takecarelaholm.se

S_244_324_roine3

Roine Johannessen

 

Leg. naprapat och Elittränare

roine@takecarelaholm.se

S_244_325_stefan2

Stefan Larsson

Leg. naprapat och Elittränare

stefan@takecarelaholm.se

S_244_325_julia-ny

Julia Palmgren

Personlig tränare, massör och Clubvärd

julia.palmgren@takecarelaholm.se

S_244_325_emma

Emma Stenberg

leg. fysioterapeut

emma.stenberg@takecarelaholm.se

S_244_325_maria2

Maria Svensson

Reception och administration

maria@takecarelaholm.se

S_244_325_lina2

Lina (Karolina) Tagesson

Personlig tränare och Clubvärd

karolina.tagesson@takecarelaholm.se

S_244_325_patricia-ny

Patricia Tillquist

Massör

info@takecarelaholm.se