VI SOM JOBBAR

S_244_346_mikael

Mikael Alm

Personlig tränare och Clubvärd

mikael.alm@takecarelaholm.se

S_244_346_gabriele

Gabriele Bertasiute

Instruktör och reception

S_244_346_sibelle

Sibelle Boutros

Reception

S_244_346_johan

Johan Fagerström

Instruktör

S_244_346_makram

Makram Ibrahem

Reception

S_244_346_roine

Roine Johannessen

Leg. naprapat och Elittränare

roine@takecarelaholm.se

S_244_346_emelie

Emelie Johansson

Instruktör och reception

S_244_346_line

Line Kolbe

Instruktör

S_244_346_ludde

Ludvig Larsson

Reception

S_244_346_stefan

Stefan Larsson

Leg. naprapat och Elittränare

stefan@takecarelaholm.se

S_244_346_julia

Julia Palmgren

Clubvärd och Personlig tränare

julia.palmgren@takecarelaholm.se

S_244_346_sandra

Sandra Persson

Clubvärd och reception

sandra.persson@takecarelaholm.se

S_244_346_meja

Meja Sjöland

Reception

S_244_346_emma

Emma Stenberg

Leg. fysioterapeut

emma.stenberg@takecarelaholm.se

S_244_346_maria

Maria Svensson

Administration och reception

maria@takecarelaholm.se

S_244_346_lina

Lina (Karolina) Tagesson

Personlig tränare och Clubvärd

karolina.tagesson@takecarelaholm.se

S_244_346_patricia

Patricia Tillquist

Massör

info@takecarelaholm.se